Wizyta inwestycyjna

Na samym początku wysyłamy Tobie dedykowane oferty apartamentów lub domów według twoich preferencji pod kątem lokalizacji, widoku, bliskości do morza lub pola golfowego oraz budżetu. Z tych wszystkich ofert wybierasz 10 najciekawszych i umawiasz się z nami na wizytę inwestycyjną. 

Pamiętaj w Hiszpanii ofertę się przedstawia na ilość sypialni a nie ilość pokoi, warto też zwrócić uwagę na solarium - jest to duży taras przeważnie na dachu, Hiszpanie żyją na takich tarasach jedzą posiłki, opalają się często też możemy spotkać tam jacuzzi. Każdą cenę przedstawiamy w euro i jest to zawsze cena netto do której trzeba doliczyć podatek VAT w wysokości 10% (w Polsce 8%)  i można go odliczyć prowadząc dzielność w Polsce. Wizyta inwestycyjna w Hiszpanii - odbieramy Cię z lotniska w Alicante i pokazujemy nie tylko wybrane nieruchomosci ale także okolice, pobliskie miasteczka i plaże, tak abyś poczuł klimat w którym będziesz mógł spędzać zimę lub dowolny czas który sobie zaplanujesz. Jeśli będziesz też zainteresowany oddaniem swojej nieruchomości w czasie kiedy nie będziesz z niej korzystać w najem to chęcią się tym zajmiemy. 

Po trzydniowej wizycie i oglądaniu nieruchomości możesz się zdecydować na którąś z nich, jednak jeśli jej nie wybierzesz to nic się nie dzieje szukamy dalej. Pamiętaj wszystkie nasze usługi związane z wizytą inwestycyjną jak i szukaniem nieruchomości są bezpłatne. 

Do Alicante możesz przelecieć z Polski bezpośrednio samolotem z takich miast jak: Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, lot trwa około trzech godzin. Możemy też Ci pomóc w znalezieniu apartamentu na dowolny okres pobytu, który mamy udostępniony od innych naszych klientów i zobaczyć jak działa taka usługa najmu.