Ponad 300 inwestycji

Posiadamy nowe nieruchomosci takie jak apartamenty, bungalowy, domy oraz wille od ponad 300 deweloperów z regionu Costa Blaca i Costa Calida, wybierając ten region w Hiszpanii, kierowaliśmy nie tylko pogodą ale również bliskością lotniska i bezpośrednimi lotami z Polski do Hiszpanii. W tym regionie mamy najpiękniejsze piaszczyste plaże a słońce świeci nam przez 300 dni w roku. Głównym miastem regionu Costa Blaca jest Alicante zajmuje 14 miejsce pod kątem wielkości miast z ludnością prawie 300 000, posiada również duże i fajnie skomunikowane lotnisko jak również wiele wypożyczalni samochodowych. Kolejnym dużym miastem znajdującym się już w Costa Calida jest Murcja jest to 7 co do wielkości miasto z ludnością prawie 400 000, posiada też lotnisko, jednak dużo mniejsze i nie mamy tu bezpośrednich lotów z Polski, natomiast taki lot można odbyć przez Barcelonę, Madryt czy Londyn. Temperatura w zimie spada tu do 14 - 16 stopni co jest i tak bardzo fajną alternatywą do ujemnych temperatur w Polsce. Z miejscowości położonych poniżej Murcji mamy niecałe 3 godziny jazdy samochodem aby znaleźć się w przepięknym paśmie gór Betyckich Sierra Nevada i cieszyć się ze specjalne przygotowanych stoków narciarskich. 


Bezpośrednie loty do Alicante trwają około 3 godzin

Warszawa Okęcie / Warszawa Modlin / Gdańsk / Kraków / Poznań / Wrocław 


COSTA BLANCA

DENIA / CALP / ALTEA HILLS / ALTEA  / BENIDORM / ALICANTE  

COSTA CALIDA 

SAN JAVIER / KARTAGENA / LA MANGA / MURCJA / AGUILAS  COSTA BLANCA

DENIA - miasto z którego możemy popłynąć promem na Ibizę, Majorkę i Minorkę, jest dosyć wietrznie, także można uprawiać kitesurfing. Dużo zielonych terenów, pól golfowych można też znaleźć stadninę koni, wspaniały klimat do życia na codzień. 

CALP - jedno z najpiękniejszych miejsc w regionie, które łączy bliskość natury i miasta. Czujemy się tutaj jakbyśmy byli cały czas na wakacjach. 

ALTEA HILLS - niesamowite widoki panoramiczne, mieszkając w górach mamy piękny widok na morze, wszystkie apartamenty posiadają własny lub wspólny basen.

ALTEA - słynie z pięknej promenady, szeroki chodnik wzdłuż morza daje  poczucie jakbyśmy byli w Nicei, do tego dużo urokliwych restauracji i kawiarnii. Szeroka plaża z gastronomią, daje możliwość spędzenia całego dnia bez powrotu do domu. 

BENIDORM - miasto wieżowców, które z daleka wygląda jak Dubaj, posiada wiele wysokich budynków z pięknymi widokami na morze. Cieszy się dużą popularnością ze względu na bliskość lotniska w Alicante i unikatowe budownictwo. 

ALICANTE - główne miasto posiadające lotnisko, co sprawia że jest bardzo atrakcyjne turystycznie, bliskość plaży i dużego miasta to dobre połączenie na zamieszkanie na dłuższy okres. Potrzebujemy 10 minut aby dojechać  lotniska na piaszczystą plażę. 


COSTA CALIDA 

SAN JAVIER - urokliwe miasto położone nad zalewem, zwanym małym morzem, do niedawna było tu lotnisko pasażerskie, które zostało przeniesione do Murcji. 

KARTAGENA - położona jest nad samym morzem, daje większe możliwości jeśli chcemy przyjechać na dłużej, słynie z dobrych uniwersytetów.

LA MANGA - położone w bajkowym miejscu między zatoką a morzem co daje niesamowite widoki, na tym terenie można fajnie ponurkować. W okolicy produkuje się sól poprzez odparowywanie wody morskiej, co daje dodatkowe właściwości lecznicze i zalecane szczególnie dla osób, które potrzebują jodu.

MURCJA - główne miasto z tego rejonu z pięknie zachowaną starówką, bardzo dużo zabytków i oczywiście możemy tutaj zobaczyć słynną hiszpańską corridę. 

AGUILAS - małe miasteczko położone w scenerii gór i morza, liczy zaledwie 35 000 mieszkańców a posiada trzy mariny gdzie możemy wynająć jacht lub cumować własną jednostkę. W okolicy mamy ponad 30 dziewiczych plaż i jest to możliwe możemy być sami na nich.